RG2012Q-390-D-T5
MFR.Part #
RG2012Q-390-D-T5
JLCPCB Part #
C3967048
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS