RG2012Q-300-D-T5
MFR.Part #
RG2012Q-300-D-T5
JLCPCB Part #
C3912896
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS