RG2012P-7322-B-T5
MFR.Part #
RG2012P-7322-B-T5
JLCPCB Part #
C3917824
Description
-55℃~+155℃ 125mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS