PCMB063T-1R2MS
MFR.Part #
PCMB063T-1R2MS
JLCPCB Part #
C17657036
Package
SMD,7x6.6mm
Description
1.2uH 10A 12mΩ 20A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS