RG2012P-5230-D-T5
MFR.Part #
RG2012P-5230-D-T5
JLCPCB Part #
C2118219
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 523Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS