RR0816P-1960-D-29A
MFR.Part #
RR0816P-1960-D-29A
JLCPCB Part #
C2124835
Description
-55℃~+125℃ 196Ω 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS