RG2012P-49R9-B-T5
MFR.Part #
RG2012P-49R9-B-T5
JLCPCB Part #
C4072603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS