RG2012P-3571-B-T5
MFR.Part #
RG2012P-3571-B-T5
JLCPCB Part #
C4223631
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.57kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS