PRG3216P-13R0-D-T5
MFR.Part #
PRG3216P-13R0-D-T5
JLCPCB Part #
C4027693
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 1W Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS