RG2012N-8250-W-T1
MFR.Part #
RG2012N-8250-W-T1
JLCPCB Part #
C4312698
Description
-55℃~+155℃ 125mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS