P0805Y5901BGT
MFR.Part #
P0805Y5901BGT
JLCPCB Part #
C4094050
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS