RG1608P-4642-B-T5
MFR.Part #
RG1608P-4642-B-T5
JLCPCB Part #
C4144013
Description
-55℃~+155℃ 100mW 46.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS