RG2012N-4421-W-T5
MFR.Part #
RG2012N-4421-W-T5
JLCPCB Part #
C1727845
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.42kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS