RG3216V-2262-P-T1
MFR.Part #
RG3216V-2262-P-T1
JLCPCB Part #
C4035525
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS