RR0816P-1431-D-16H
MFR.Part #
RR0816P-1431-D-16H
JLCPCB Part #
C4333258
Description
-55℃~+125℃ 1.43kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS