RG2012N-3093-W-T5
MFR.Part #
RG2012N-3093-W-T5
JLCPCB Part #
C1726682
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 309kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS