HRG3216P-2700-D-T1
MFR.Part #
HRG3216P-2700-D-T1
JLCPCB Part #
C2093830
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 270Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS