RG2012N-1961-D-T5
MFR.Part #
RG2012N-1961-D-T5
JLCPCB Part #
C2146912
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS