RG2012N-152-D-T5
MFR.Part #
RG2012N-152-D-T5
JLCPCB Part #
C4285749
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS