RG2012N-124-W-T1
MFR.Part #
RG2012N-124-W-T1
JLCPCB Part #
C4106300
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS