RG1608V-6040-P-T1
MFR.Part #
RG1608V-6040-P-T1
JLCPCB Part #
C4351672
Description
-55℃~+155℃ 100mW 604Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS