RG1005N-303-W-T1
MFR.Part #
RG1005N-303-W-T1
JLCPCB Part #
C3959375
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS