RG1608V-4640-D-T5
MFR.Part #
RG1608V-4640-D-T5
JLCPCB Part #
C3931098
Description
-55℃~+155℃ 100mW 464Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS