RG1608V-2741-W-T5
MFR.Part #
RG1608V-2741-W-T5
JLCPCB Part #
C4065725
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.74kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS