RG1608V-3570-P-T1
MFR.Part #
RG1608V-3570-P-T1
JLCPCB Part #
C4183053
Description
-55℃~+155℃ 100mW 357Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS