RGT2012P-4530-B-T5
MFR.Part #
RGT2012P-4530-B-T5
JLCPCB Part #
C3922191
Description
-55℃~+175℃ 100mW 453Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS