RG1608V-1131-W-T5
MFR.Part #
RG1608V-1131-W-T5
JLCPCB Part #
C4340464
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS