RG1608N-101-D-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1608N-101-D-T5
JLCPCB Part #
C2147031
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 100Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS