RG1005N-1071-W-T5
MFR.Part #
RG1005N-1071-W-T5
JLCPCB Part #
C4330517
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS