RG1608P-9532-W-T1
MFR.Part #
RG1608P-9532-W-T1
JLCPCB Part #
C1707607
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS