RG1608N-8872-W-T5
MFR.Part #
RG1608N-8872-W-T5
JLCPCB Part #
C4284002
Description
-55℃~+155℃ 100mW 88.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS