RG1608P-8450-P-T1
MFR.Part #
RG1608P-8450-P-T1
JLCPCB Part #
C3947706
Description
-55℃~+155℃ 100mW 845Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS