RG1608N-1052-W-T5
MFR.Part #
RG1608N-1052-W-T5
JLCPCB Part #
C1722077
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS