RG1608P-7682-W-T1
MFR.Part #
RG1608P-7682-W-T1
JLCPCB Part #
C4045326
Description
-55℃~+155℃ 100mW 76.8kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS