RG1005N-7321-D-T10
MFR.Part #
RG1005N-7321-D-T10
JLCPCB Part #
C1704142
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.32kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS