RG1608P-621-W-T1
MFR.Part #
RG1608P-621-W-T1
JLCPCB Part #
C3978245
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS