RG1608P-5111-W-T1
MFR.Part #
RG1608P-5111-W-T1
JLCPCB Part #
C1706754
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 5.11kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS