RL1632R-2R40-F
MFR.Part #
RL1632R-2R40-F
JLCPCB Part #
C3960204
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+100ppm/℃ 2.4Ω 500mW Thin Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS