RG1608P-5110-P-T1
MFR.Part #
RG1608P-5110-P-T1
JLCPCB Part #
C4253520
Description
-55℃~+155℃ 100mW 511Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS