RG1608P-3650-D-T5
MFR.Part #
RG1608P-3650-D-T5
JLCPCB Part #
C2112887
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 365Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS