RG1005N-5760-D-T10
MFR.Part #
RG1005N-5760-D-T10
JLCPCB Part #
C5847675
Description
-55℃~+155℃ 576Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS