RG1608P-1911-B-T5
MFR.Part #
RG1608P-1911-B-T5
JLCPCB Part #
C4186749
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS