RL3720T-R075-G
MFR.Part #
RL3720T-R075-G
JLCPCB Part #
C1697249
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+350ppm/℃ 500mW 75mΩ Thin Film Resistor ±2% 0815 Chip Resistor - Surface Mount ROHS