RG1608P-1621-B-T5
MFR.Part #
RG1608P-1621-B-T5
JLCPCB Part #
C1740034
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS