RG1005V-272-W-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1005V-272-W-T1
JLCPCB Part #
C4100737
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS