RG1608N-9760-W-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1608N-9760-W-T5
JLCPCB Part #
C3952797
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 976Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS