RG1608N-6492-W-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1608N-6492-W-T1
JLCPCB Part #
C1721030
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS