RG1608N-6341-D-T5
MFR.Part #
RG1608N-6341-D-T5
JLCPCB Part #
C4119532
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.34kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS