RG1608V-1871-B-T5
MFR.Part #
RG1608V-1871-B-T5
JLCPCB Part #
C4103151
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS