RG1608N-4221-B-T5
MFR.Part #
RG1608N-4221-B-T5
JLCPCB Part #
C3993960
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.22kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS